Loading color scheme

Tepelné čerpadlo LG pro ohřev TUV

tepelne cerpadlo lg pro ohrev vody 01

Tepelné čerpadlo LG pro ohřev teplé vody

Tepelné čerpadlo pro ohřev teplé vody LG je synonymem špičkové technologie, moderního designu a vysoké úspory. Ušetří více než 70 % nákladů na ohřev teplé vody! Invertorově řízený kompresor dosahuje v této kategorii výrobků jedinečných výsledků COP až 3,85 (270 l) nebo 3,50 (200 l). Nabízí 4 variabilní pracovní režimy - čerpadlo získalo prestižní cenu za nejlepší design.

 

Co je Tepelné čerpadlo pro ohřev teplé vody?

Tepelné čerpadlo LG získává až 75 % své tepelné energie z okolního vzduchu. Jde tedy o velmi ekologické energetické řešení. S využitím obnovitelné energie a špičkové technologie LG úsporně ohřejeme teplo vodu pro váš plný komfort.
 
 

Vysoká účinnost

Nové tepelné čerpadlo pro ohřev TV dosahuje s klasickým elektrickým bojlerem úspor i více než 70% díky špičkové technologii a dvojitému rotačnímu kompresoru LG.
 
tepelne cerpadlo lg pro ohrev vody 03
 
 

Vysoce výkonný ohřev

Technologie DUAL Inverter Compressor v režimu Turbo nabízí maximální výkon a zkracuje dobu ohřevu o 30 %.
 
 

DUAL Inverter Compressor

Technologie DUAL Inverter Compressor™ od LG šetří energii díky úspornému provoznímu rozsahu.
 
tepelne cerpadlo lg pro ohrev vody 04
 
 

Nízká provozní hlučnost

Zásluhou BLDC motoru a technologie DUAL Inverter Compressor dosahuje hlučnost pouhých 53 dBA (akustický výkon).

 

Stylový design

Exkluzivní design LG a luxusní barevné provedení zajišťují, že bude produkt stylovým doplňkem interiéru.
 
 

Inteligentní ovládání

Pomocí aplikace LG ThinQ pro smartphone mohou uživatelé snadno ovládat a monitorovat tepelné čerpadlo, kontrolovat aktuální teplotu vody, upravovat provozní harmonogramy a mnoho dalšího.
 
 
tepelne cerpadlo lg pro ohrev vody 02
 
 

Různé možnosti instalace

Díky prémiovému a luxusnímu designu se nový invertorový ohřívač vody s tepelným čerpadlem od LG hodí do garáže, kuchyně, prádelny, koupelny nebo kamkoliv jinam ve vaší domácnosti.
 
 
 

Extrémní odolnost  Záruka 10 let

Na hlavní součásti produktu se vztahuje 10letá záruka: nádrž na vodu a kompresor. Organizace TUV Rheinland certifikovala 10letou životnost technologie DUAL Inverter Compressor, keramický povrch nádrže na vodu zajišťuje 10letou odolnost vůči korozi na základě německé technické normy DIN 4753.
 
 

Snadná instalace a údržba

Zařízení je vybaveno jednosměrným přívodním a odtokovým potrubím a snadno zapojitelnou kabeláží připravenou v rozvodné skříňce, instalace je proto snadná a rychlá. Aplikace LG ThinQ navíc nabízí upozornění na servis a autodiagnostický program usnadňující údržbu.
 
 
tepelne cerpadlo lg pro ohrev vody 05
 
 
 

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE TEPELNÝCH ČERPADEL LG Pro ohřev vody

MODEL WH20S WH27S  

Vnitřní jednotka

tepelne cerpadlo lg pro ohrev vody n tepelne cerpadlo lg pro ohrev vody n  
Výkon (kW) 2 + 2 2 + 2   
COP (W/W) -7 °C / 15 °C 3,30 - 3,50  3,30 - 3,50  
Objem TV (l) 200  270  
Napájení (V / Hz) 230 / 50 230 / 50   
Energetická třída A+ / A+ A+ / A++   
Pracovní rozsah tep. čerpadla (°C) –5 až 48 –5 až 48   
Hmotnost (kg) 100 119  
Rozměry (mm) 580 × 1625 × 582  580 × 2008 × 582  
Tichý provoz Ano  Ano  

 

COP -  TOPNÝ FAKTOR

Je to bezrozměrné číslo udávající poměr mezi enegií získanou a energií vloženou. Zkratka COP vychází z anglického výrazu "coefficient of performance" (koeficient výkonu) a nejčastěji se používá pro srovnání energetické účinnosti tepelných čerpadel. Narozdíl od ročního topného faktoru SCOP je důležité znát, při jakých konkrétních podmínkách byl vypočítán. U vzduchových tepelných čerpadel se zpravidla jako etalon uvažuje s teplotou okolního vzduchu 2°C a teplotě výstupní vody 35°C. Pozor na zázračné COP u levných tepelných čerpadel - bývá udáváno při naprosto odlišných podmínkách (např. pro ohřev bazénové vody v létě), tak se Vám Vaše investice může značně prodražit.

Tepelná čerpadla LG pro ohřev TUV - technický list (PDF soubor ke stažení)

Oblast působení firmy - do cca 70 km

 
mapa pusobnosti
 
Protože chceme všem zákazníkům poskytnout 100% kvalitu služeb, musíme Vás upozornit, že naše základna v Mokrých Lazcích mezi Opavou a Ostravou provádí montáže pouze ve výše uvedených okresech, kde jsme schopni garantovanou kvalitu zabezpečit.