Loading color scheme

Proplachování podlahového a radiátorového vytápění - ROTHENBERGER ROPULS

V současné době přibývá instalací systému podlahového vytápění a samozřejmě i systémů dříve uvedených do provozu. Spolu s provozem vytápěcích soustav dochází postupem času k zanášení potrubí ať už vodním kamenem, kalem nebo jinými usazeninami. Takto zanesené trubky pak snižují efektivitu vytápění v průměru až o 20 %. Tento stav pak narušuje tepelný komfort domácností a navyšuje náklady na vytápění. Řešením je prevence a pravidelná údržba systému.

ROTHENBERGER ROPULS je proplachovací kompresor, který pomocí pulsních vln směsí vody a vzduchu efektivně proplachuje a čistí především podlahové potrubí, čímž ho udržuje zcela průchodné a šetří náklady na vytápění nejen rodinných domu. Kromě údržby vytápěcích systému ROPULS čistí a dezinfikuje rozvody pitné vody.

princip proplachovaniRopuls

 

Oblast působení firmy - do cca 70 km

 
mapa pusobnosti
 
Protože chceme všem zákazníkům poskytnout 100% kvalitu služeb, musíme Vás upozornit, že naše základna v Mokrých Lazcích mezi Opavou a Ostravou provádí montáže pouze ve výše uvedených okresech, kde jsme schopni garantovanou kvalitu zabezpečit.