Loading color scheme

Tepelná čerpadla vzduch voda

Tepelné čerpadlo LG - ideální řešení pro úsporu nákladů na energie ve vašem domě. Tepelné čerpadlo vzduch-voda využívá obnovitelné zdroje energie a je tak v dnešní době nejekologičtějším řešením pro udržování optimální teploty v domácnosti i v komerčních budovách. Tepelná čerpadla LG vám spolehlivě dům vytopí, a v létě naopak fungují jako příjemná a osvěžující klimatizace.

tepelna cerpadla lg therma v

 

Therma V je univerzální zdroj tepla a lze ji použít pro podlahové topení i radiátory a fancoily, celoroční ohřev teplé vody je samozřejmostí.

"Je speciálně navržena pro novostavby a rekonstrukce rodinných domů a malých komerčních objektů."

Díky využití nejmodernější technologie přináší výrazné úspory energie a tím snižuje provozní náklady objektu.

 

rodinka

 

TICHÝ PROVOZ   Tepelná čerpadla LG s nejnovějšími R1- -Scroll kompresory vás překvapí velmi tichým provozem.

VYŠŠÍ ÚČINNOST   Výrazně vyšší topné faktory, energetická třída A+++.

NOVÉ CHLADIVO   Nové chladivo R32 odpovídající novým požadavkům na ochranu ozónové vrstvy.

DELŠÍ ŽIVOTNOST   Díky kompresorům R1 vyvinutým společností LG.

NOVÁ REGULACE   Moderní intuitivní ovládání, barevný displej s dotykovými tlačítky, využití ekvitermního ovládání i pro chlazení.

 

tepelna cerpadla vzduch voda

 

Tepelné čerpadlo vzduch voda využívá teplo z okolního prostředí. Je první volbou, pokud chceme dosáhnout úspory nákladů na vytápění a současně vyrábět teplo ekologicky.

Vytápění teplem ze vzduchu a země (soubor PDF ke stažení).

Tepelné čerpadlo ke svému provozu potřebuje elektrickou energii, ale ta je pouze zlomkem toho, kolik díky ní vyrobí tepelné energie. Zbylou část energie nám totiž dodá sama příroda a navíc úplně zdarma. Této energie je v okolním prostředí neomezeně a je vždy k dispozici. Díky tepelnému čerpadlu již nikdy nebudete závislí na fosilích palivech. Navíc budete aktivně přispívat ke snížení emisí CO2 a ochraně klimatu.

 

Oblast působení firmy - do cca 70 km

 
mapa pusobnosti
 
Protože chceme všem zákazníkům poskytnout 100% kvalitu služeb, musíme Vás upozornit, že naše základna v Mokrých Lazcích mezi Opavou a Ostravou provádí montáže pouze ve výše uvedených okresech, kde jsme schopni garantovanou kvalitu zabezpečit.