Loading color scheme

Tepelná čerpadla

tepelna cerpadla

 

Pokud chcete dosáhnout úspory nákladů na vytápění a současně vyrábět teplo ekologicky, pak jste tady správně. Tepelné čerpadlo je ta správná volba! Postaráme se o všechny služby spojené s instalací Vašeho nového tepelného čerpadla.  

Námi prováděné montáže jsou kompletně na klíč.

Tepelné čerpadlo využívá teplo z okolního prostředí a ke svému provozu potřebuje elektrickou energii, ale ta je pouze zlomkem toho, kolik díky ní vyrobí tepelné energie. Zbylou část energie nám totiž dodá sama příroda a navíc úplně zdarma. Této energie je v okolním prostředí neomezeně a je vždy k dispozici. Nabízíme tepelná čerpadla systém vzduch-voda.

 

"My ušetříme vaše peníze, vy ušetříte životní prostředí."

 

Vaše výhody:

1. CENOVÁ NABÍDKA JE ZCELA ZDARMA. Cenu vám připravíme dle vašich požadavků, až potom se můžete rozhodnout pro instalaci.

2. Výrazně uspoříte náklady na vytápění! 

3. Díky tepelnému čerpadlu již nebudete závislí na fosilních palivech. Navíc budete aktivně přispívat ke snížení emisí CO2 a ochraně klimatu. Tepelná čerpadla jsou moderním způsobem vytápění a jasnou odpovědí na stále se zvyšující cenu fosilních paliv.

4. Neocenitelný je i fakt, že tepelná čerpadla jsou bezobslužným tepelným zdrojem. Takže jediným fyzickým úkonem je stisknutí tlačítka.

5. Naše služby nabízíme i v projektech „Nová zelená úspora“ (NZÚ) a „Kotlíková dotace“. Při montážích v rámci těchto dotovaných projektů je nutná profesní kvalifikace dle § 10d zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, ve znění pozdějších předpisů; jejichž jsme držiteli. Naše profesní kvalifikace k montážím obnovitelných zdrojů energie (OZE) se vztahuje rovněž na montáže tepelných čerpadel.

 

Kompletnost zaručuje propojení jednotlivých činností:
icon cerpadla icon kontrola icon start icon servis
Montáž Revize Spuštění provozu Servis

 

 

Více informací o tepelných čerpadlech:
tepelna cerpadla voda vzduch tepelne cerpadlo lg split n tepelne cerpadlo lg monoblok n cenik tepelnych cerpadel lg

Tepelná čerpadla
systém vzduch voda

více>>

Tepelné čerpadlo
LG Split

více>>

Tepelné čerpadlo
LG Monoblok

více>>

Ceník tepelných čerpadel
LG Monoblok

více>>

 

Ukázky našich realizací

Máme opravdu letité zkušenosti s tepelnými čerpadly. Prohlédněte si ukázky našich realizací, které jsme v oblasti tepelných čerpadel již provedli. A umíme toho ještě mnohem víc!

tepelna cerpadla reference

 

 

Napsali o nás

11.2.2020
"Rychlá domluva, perfektní dodávka a práce provedená v termínu a kvalitně, cena odpovídá provedené práci. Byl jsem velmi spokojen."

Ladislav B.

30.10.2019
"Vše v pořádku, termín s cenou dodržen. Splnili vše, na čem jsme se domluvili. Můžeme doporučit."
Radim P.
 
14.8.2019
"Jsem spokojený, to co jsme řekli platilo. Cena byla uspokojivá."
Ing. Jaroslav P.
 

 
Objednat montáž tepelného čerpadla můžete také prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře:
Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.