Loading color scheme

Tepelná čerpadla

tepelna cerpadla

 

Pokud chcete dosáhnout úspory nákladů na vytápění a současně vyrábět teplo ekologicky, pak jste tady správně. Tepelné čerpadlo je ta správná volba! Postaráme se o všechny služby spojené s instalací Vašeho nového tepelného čerpadla.  

Námi prováděné montáže jsou kompletně na klíč.

Tepelné čerpadlo využívá teplo z okolního prostředí a ke svému provozu potřebuje elektrickou energii, ale ta je pouze zlomkem toho, kolik díky ní vyrobí tepelné energie. Zbylou část energie nám totiž dodá sama příroda a navíc úplně zdarma. Této energie je v okolním prostředí neomezeně a je vždy k dispozici. Nabízíme tepelná čerpadla systém vzduch-voda.

 

"My ušetříme vaše peníze, vy ušetříte životní prostředí."

 

Vaše výhody:

1. CENOVÁ NABÍDKA JE ZCELA ZDARMA. Cenu vám připravíme dle vašich požadavků, až potom se můžete rozhodnout pro instalaci.

2. Výrazně uspoříte náklady na vytápění! 

3. Díky tepelnému čerpadlu již nebudete závislí na fosilních palivech. Navíc budete aktivně přispívat ke snížení emisí CO2 a ochraně klimatu. Tepelná čerpadla jsou moderním způsobem vytápění a jasnou odpovědí na stále se zvyšující cenu fosilních paliv.

4. Neocenitelný je i fakt, že tepelná čerpadla jsou bezobslužným tepelným zdrojem. Takže jediným fyzickým úkonem je stisknutí tlačítka.

5. Naše služby nabízíme i v projektech „Nová zelená úspora“ (NZÚ) a „Kotlíková dotace“. Při montážích v rámci těchto dotovaných projektů je nutná profesní kvalifikace dle § 10d zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, ve znění pozdějších předpisů; jejichž jsme držiteli. Naše profesní kvalifikace k montážím obnovitelných zdrojů energie (OZE) se vztahuje rovněž na montáže tepelných čerpadel.

 

Kompletnost zaručuje propojení jednotlivých činností:
icon cerpadla icon kontrola icon start icon servis
Montáž Revize Spuštění provozu Servis

 

Nabídka tepelných čerpadel

tepelne cerpadlo lg r290 tepelne cerpadlo lg split a tepalne cerpadlo lg therma v split iwt n tepelne cerpadlo lg monoblok1

Tepelné čerpadlo LG Therma V R290 Monoblok

více informací

Tepelné čerpadlo LG Therma V Split

více informací

Tepelné čerpadlo LG Therma V Split IWT

více informací

Tepelné čerpadlo LG Therma V Monoblok S

více informací

 

Ukázky našich realizací

Máme opravdu letité zkušenosti s tepelnými čerpadly. Prohlédněte si ukázky našich realizací, které jsme v oblasti tepelných čerpadel již provedli. A umíme toho ještě mnohem víc!

tepelna cerpadla reference 

 

 

Napsali o nás

3. 6. 2024
"Musím jen potvrdit velmi pozitivní hodnocení (předchozích zákazníků) k přístupu i kvalitě provedení fy. p. Korce - výměna stávajícího plynového kotle za nový kondenzační proběhla od prvotní poptávky, prezentace v místě fy., nabídky i realizace během týdne - vše dle dohodnutých podmínek a k naší max. spokojenosti. "Musím" jen doporučit!"
Pavel S.
 
30. 1. 2024
"Firma INKOR nám provedla realizaci montáže a uvedení do provozu tepelného čerpadla LG THERMA V. Čerpadlo funguje i při velkých mrazech. Vše na čem jsme se dohodli platilo a musím jen kladně ocenit profesionální a lidský přístup p. Korce a jeho spolupracovníků."
Jiří C.
 
1. 10. 2023
"Velmi rychlá reakce na poptávku na výměnu kondenzačního kotle, druhý den pan Korec přijel a ještě ten samý den poslal nabídku. Po domluvě poté rychlá realizace v domluveném termínu. Samotná montáž nového kotle a zásobníku provedena velmi profesionálně a během jednoho dne vše hotovo. Mohu určitě všem doporučit."
Vladimír M.
 
17. 8. 2023
"Montáž TČ. Nacenění, navržení, dodání – vše proběhlo dle očekávání. Mohu doporučit. Co jsem ocenil obzvlášť, že firma rozumí problematice topení i ve starých domech, na starých otopných soustavách."
Radim S.
 
 

 

 
Objednat montáž tepelného čerpadla můžete také prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře:
Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.

Oblast působení firmy - do cca 70 km

 
mapa pusobnosti
 
Protože chceme všem zákazníkům poskytnout 100% kvalitu služeb, musíme Vás upozornit, že naše základna v Mokrých Lazcích mezi Opavou a Ostravou provádí montáže pouze ve výše uvedených okresech, kde jsme schopni garantovanou kvalitu zabezpečit.