Loading color scheme

Klimatizace

klimatizace 003 hreje chladi 20

 

Moderní klimatizace nejen klasicky chladí, ale umí i bezvadně topit, i když je venku třeba - 20 °C! Místnost umí vytopit za 10 minut a 5 x úsporněji než jiná zařízení na výrobu tepla. Pořizovací cena je nízká a stát navíc poskytuje na zakoupení klimatizace štědrou dotaci.

Klimatizace jsou v podstatě tepelná čerpadla vzduch-vzduch. Znamená to, že čerpají energii z okolního vzduchu, a tu pomocí chladiva mění na požadovanou teplotu uvnitř místnosti. Pokud chcete využít klasickou funkci klimatizace, můžete požadovanou teplotou místnost chladit, nebo zmáčknete tlačítko hned vedle a za pár vteřin změní venkovní jednotka svůj chod a začne vzduch ohřívat. Proto můžete klimatizací efektivně topit, a to celý rok. Výborně se dají využívat k rychlému ohřevu a to v případě, že máte doma radiátory, venku se náhle ochladí a vy ještě nechcete centrálně zatápět, nebo prostě přijdete zvenku zmrzlí a chcete rychle větší teplo.

 

klimatizace chladi topi 1 

"S klimatizací šetříte nejen peníze, ale také životní prostředí."

 

r32

       

 

Všechny klimatizační jednotky v naší nabídce používají vysoce ekologické chladivo R32, které nepoškozuje ozónovou vrstvu a znatelně tedy snižuje vliv na globální oteplování. 

Vaše výhody:

1. CENOVÁ NABÍDKA JE ZCELA ZDARMA. Pomůžeme vám s výběrem klimatizace a cenu připravíme dle vašich požadavků, až potom se můžete rozhodnout pro instalaci.

2. Výrazně uspoříte náklady na vytápění! Klimatizace je až 5x levnější způsob vytápění v porovnání s jinými zařízeními na výrobu energie.

3. Pořizovací cena je nižší, než například cena plynového kotle. Stát poskytuje vysoké DOTACE NZÚ!

4. Klimatizace je nejrychlejší způsob vytápění místnosti, teplo cítíte během pár minut a to pouhým stisknutím tlačítka.

5. Klimatizace vás zbaví prachu, nečistot, plísní i bakterií. Navíc účinně likviduje i COVID.

6. Nároky na údržbu jsou velmi nízké a zprovozněním topení neztratíte ani minutu svého času, na rozdíl od krbů či kamen.

 

Kompletnost zaručuje propojení jednotlivých činností:
icon cerpadla icon kontrola icon start icon servis
Montáž Revize Spuštění provozu Servis

 

Nabídka klimatizací

klimatizace aux freedom klimatizace aux j smart klimatizace lg standard m klimatizace lg standard m

Klimatizace AUX Freedom R32

více informací

Klimatizace AUX J-Smart R32

více informací

Klimatizace LG Standard

více informací

Klimatizace LG Standard Plus

více informací

 

 

Ukázky našich realizací

Máme opravdu letité zkušenosti. Prohlédněte si ukázky našich realizací, které jsme v oblasti klimatizací již provedli. A umíme toho ještě mnohem víc!

reference klimatizace 

 

 

Dodávka, montáž i servis

Klimatizace je velmi účinné zařízení k ochlazením vzduchu, ale zároveň i k vytvoření tepelné pohody ve vnitřních prostorech - bytech, kancelářích, hotelových pokojích, kavárnách, obchodech, ordinacích atd.

Je velmi důležité, aby klimatizační zařízení mělo správný výkon vzhledem k vnitřnímu prostoru, který je třeba chladit nebo vytápět. Správný výkon klimatizačního zařízení vám bezplatně navrhneme a zpracujeme nazávaznou cenovou nabídku. 

Provádíme montáže klimatizačních zařízení od splitových jednotek 1+1, nebo multisplitové jednotky 5+1.

 

servis

 

Je servis opravdu tak důležitý?

Pouze pravidelným servisem zamezíte vzniku plísní, výskytu bakterií, nepříjemného zápachu, vyšší hlučnosti i sníženému výkonu jednotky. Zároveň můžete ušetřit na účtech za elektřinu a výrazně také prodloužit živostnost klimatizace a předejít nákladným opravám.

Používáním chladicího zařízení vzniká vlhkost na výměníku vnitřní jednotky, a to je přímo ideálním prostředím ke vzniku plísní a množení bakterií. Ty se pak snadno dostanou do vzduchu u vás doma. Klimatizace by se tak rychle mohla proměnit v nebezpečný nástroj s poměrně velkým zdravotním rizikem a způsobit nejrůznější nemoci a alergie.

Pokud je klimatizace znečištěná, vzrůstá také spotřeba elektrické energie a zároveň i riziko poškození celého zařízení. Takto vzniklou závadu poté nelze reklamovat v případě, že nebyly dodržené předepsané intervaly servisní kontroly od výrobce.

Důležitou součástí servisní kontroly je také kontrola množství chladiva v zařízení. Může se tak odhalit případný únik chladícího média. Ten nejen že může jednotku nenávratně poškodit, neprospívá ani životnímu prostředí. Freonové plyny používané do chladiv v klimatizacích v případě úniku totiž přispívají k tvorbě ozonové díry. Doplnění uniklého chladiva pak v neposlední řadě stojí značnou sumu peněz.

Zapomínat byste neměli ani na filtry. Většina klimatizací obsahuje i přídavné filtry, které se čistit nedají a musí se pravidelně měnit. Životnost aktivních látek v těchto filtrech se odvíjí od intenzity používání, zpravidla se ale pohybuje mezi 6–8 měsíci.

 

klimatizace 002

 

Napsali o nás

28. 9. 2022
"Děkuji panu Korcovi a jeho týmu za realizaci tepelného čerpadla. Firma mně velice potěšila profesionalitou a kvalitou provedené práce. Vše funguje jak má a já mám z toho radost."
Petr Z.
 
3. 5. 2022
"Velmi dobry přistup, rychlé a profesionální jednání, perfektní práce. Můžeme jen doporučit. Děkujeme."
Pavel K.
 
2. 5. 2022
"Děkuji za profesionální odbornou práci panu Korcovi a jeho kolegům. Výměna starého plynového kotle za nový kondenzační kotel proběhla zcela podle naší dohody a dohodnuté ceny. Instalace kotle včetně sestavení spalinové cesty a následného uvedení kotle do provozu proběhlo velmi rychle a bez prodlevy. Firmu INKOR-VTP mohu doporučit všem."
Aleš Č.
 
8. 12. 2021
"S prací jsme byli velice spokojeni. Firma pana Korce má velice profesionální přístup a i přes jejich časové vytížení, byli ochotni přijet i po pracovní době a udělat to co bylo naplánováno. Férové jednání pana Korce a skvělý přístup celé jeho party. Bylo nám instalováno tepelné čerpadlo LG a podlahové topení v celém domě. Doporučujeme všema 10."
Eva M.
 
 

 

 
Objednat montáž klimatizace můžete také prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře:
Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.

Oblast působení firmy - do cca 70 km

 
mapa pusobnosti
 
Protože chceme všem zákazníkům poskytnout 100% kvalitu služeb, musíme Vás upozornit, že naše základna v Mokrých Lazcích mezi Opavou a Ostravou provádí montáže pouze ve výše uvedených okresech, kde jsme schopni garantovanou kvalitu zabezpečit.