Loading color scheme

Plynové kotle

akcni nabidka 2022

instalace plynoveho kotle

Provádíme montáž plynových kondenzačních kotlů předních výrobců topné techniky. V rámci montáží provádíme i případné úpravy topných systémů a plynoinstalací. 

 

Námi prováděné montáže jsou kompletně na klíč.

Prohlídky v místě instalace a cenová nabídka jsou zcela zdarma!

  

 

Kompletnost zaručuje propojení jednotlivých činností:
icon plyn icon kontrola icon start icon servis
Montáž Revize Spuštění provozu Servis

Součástí montáže plynového kondenzačního kotle je i montáž komínu (spalinové cesty) včetně revize komínu (spalinové cesty). Komíny provádíme jak vložkováním do stávajících komínových těles, tak pomocí nerezových fasádních komínů.

Spalinové cesty od kondenzačních kotlů provádíme z certifikovaných komponentů firmy ALMEVA. Na tyto systémy jsme proškoleni a výrobce poskytuje záruku 10 let na materiál spalinové cesty.

 

Ukázky našich realizací

Máme opravdu letité zkušenosti s instalacemi plynových kotlů. Prohlédněte si ukázky našich realizací, které jsme v oblasti plynových kotlů již provedli. A umíme toho ještě mnohem víc!

montaz kotlu reference

 

 

Stále zvažujete koupi nového plynového kotle?

Objednejte si kontrolu vašeho plynového kotle, než bude pozdě. Pokud necháváte kontrolu svého plynového kotle na poslední chvíli, nebo neprovádíte pravidelnou kontrolu, může časem dojít k poruše kotle! Zanedbané pravidelné revize kotlů vedou k vyšší spotřebě, a také ke zvýšení poruchovosti a ceny výrobců se stále zvedají. 

Víte, že? Za provádění revizí a kontrol plynových zařízení, a jejich bezpečný provoz plně zodpovídáte dle zákona a proto jste povinni udržovat odběrné plynové zařízení v takovém stavu, aby se nestalo příčinou ohrožení života, zdraví či majetku osob.

Zajistíme Vám bezpečný provoz Vašeho plynového a tlakového zařízení.

 

 

Napsali o nás

28. 9. 2022
"Děkuji panu Korcovi a jeho týmu za realizaci tepelného čerpadla. Firma mně velice potěšila profesionalitou a kvalitou provedené práce. Vše funguje jak má a já mám z toho radost."
Petr Z.
 
3. 5. 2022
"Velmi dobry přistup, rychlé a profesionální jednání, perfektní práce. Můžeme jen doporučit. Děkujeme."
Pavel K.
 
2. 5. 2022
"Děkuji za profesionální odbornou práci panu Korcovi a jeho kolegům. Výměna starého plynového kotle za nový kondenzační kotel proběhla zcela podle naší dohody a dohodnuté ceny. Instalace kotle včetně sestavení spalinové cesty a následného uvedení kotle do provozu proběhlo velmi rychle a bez prodlevy. Firmu INKOR-VTP mohu doporučit všem."
Aleš Č.
 
8. 12. 2021
"S prací jsme byli velice spokojeni. Firma pana Korce má velice profesionální přístup a i přes jejich časové vytížení, byli ochotni přijet i po pracovní době a udělat to co bylo naplánováno. Férové jednání pana Korce a skvělý přístup celé jeho party. Bylo nám instalováno tepelné čerpadlo LG a podlahové topení v celém domě. Doporučujeme všema 10."
Eva M.
 
 

 

 
Objednat montáž plynového kotle můžete také prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře:
Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.

Oblast působení firmy - do cca 70 km

 
mapa pusobnosti
 
Protože chceme všem zákazníkům poskytnout 100% kvalitu služeb, musíme Vás upozornit, že naše základna v Mokrých Lazcích mezi Opavou a Ostravou provádí montáže pouze ve výše uvedených okresech, kde jsme schopni garantovanou kvalitu zabezpečit.