Loading color scheme

Montáž plynových kotlů

instalace plynoveho kotle

Provádíme montáž plynových kondenzačních kotlů předních výrobců topné techniky. V rámci montáží provádíme i případné úpravy topných systémů a plynoinstalací. 

 

Námi prováděné montáže jsou kompletně na klíč.

Prohlídky v místě instalace a cenová nabídka jsou zcela zdarma!

  

 

Kompletnost zaručuje propojení jednotlivých činností:
icon plyn icon kontrola icon start icon servis
Montáž Revize Spuštění provozu Servis

Součástí montáže plynového kondenzačního kotle je i montáž komínu (spalinové cesty) včetně revize komínu (spalinové cesty). Komíny provádíme jak vložkováním do stávajících komínových těles, tak pomocí nerezových fasádních komínů.

Spalinové cesty od kondenzačních kotlů provádíme z certifikovaných komponentů firmy ALMEVA. Na tyto systémy jsme proškoleni a výrobce poskytuje záruku 10 let na materiál spalinové cesty.

 

Ukázky našich realizací

Máme opravdu letité zkušenosti s instalacemi plynových kotlů. Prohlédněte si ukázky našich realizací, které jsme v oblasti plynových kotlů již provedli. A umíme toho ještě mnohem víc!

montaz kotlu reference

 

 

Stále zvažujete koupi nového plynového kotle?

Objednejte si kontrolu vašeho plynového kotle, než bude pozdě. Pokud necháváte kontrolu svého plynového kotle na poslední chvíli, nebo neprovádíte pravidelnou kontrolu, může časem dojít k poruše kotle! Zanedbané pravidelné revize kotlů vedou k vyšší spotřebě, a také ke zvýšení poruchovosti a ceny výrobců se stále zvedají. 

Víte, že? Za provádění revizí a kontrol plynových zařízení, a jejich bezpečný provoz plně zodpovídáte dle zákona a proto jste povinni udržovat odběrné plynové zařízení v takovém stavu, aby se nestalo příčinou ohrožení života, zdraví či majetku osob.

Zajistíme Vám bezpečný provoz Vašeho plynového a tlakového zařízení.

 

 

Napsali o nás

7. 7. 2021
"S prací pana Korce a jeho spolupracovníků při likvidaci kotle na tuhá paliva a montáží plynového kondenzačního kotle jsme plně spokojeni. Firmu doporučujeme."
Petr Š.
 
11. 2. 2021
"Velmi dobrá komunikace. Kotel nám v pořádku uvedli do provozu. Jsem spokojen."
Milan M.
 
1. 9. 2020
"Včera nám instalovala fa. lNKOR p. Korec nový kotel. Posílám veliké díky. Pracovníci byli rychlí a ochotní, vše vysvětlili. A cena taková, jak byla předem dohodnutá. Mohu jen doporučit."
Dagmar N.

 
Objednat montáž plynového kotle můžete také prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře:
Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.