Loading color scheme

Solární systémy

Kolektory jsou ideálním doplňkem vašeho topného systému. Po většinu roku jsou schopny dodávat teplo pro Váš dům. Dokáží ušetřit ročně značné množství energie spotřebované k ohřevu pitné vody. Rovněž jsou výhodné jako podpora vytápění. Pokud jsou v systému propojeny s kondenzačním kotlem lze díky bezplatné sluneční energii ušetřit více než třetinu energie potřebné na vytápění a přípravu teplé vody za rok. Nesmíme však opomenout i skutečnost, že využívání sluneční energie jako obnovitelného zdroje je v souladu s posledními trendy životního stylu a snižování stopy CO2.

Ploché kolektory
Ploché sluneční kolektory šetří ročně v průměru až 60 % energie pro ohřev pitné vody. Napojené na kondenzační kotel ušetří až třetinu energie na vytápění.

Trubicové kolektory
Absorbéry zachycující mimořádně velké množství sluneční energie. Vyznačují se vysokou účinností. Efektivní jsou i v přechodném období a zimních měsících.

solarni systemy 2

U rodinného domu pokryje solární energie až 60 % energie potřebné na ohřev pitné vody.

Více informací: Solární technika

Oblast působení firmy - do cca 70 km

 
mapa pusobnosti
 
Protože chceme všem zákazníkům poskytnout 100% kvalitu služeb, musíme Vás upozornit, že naše základna v Mokrých Lazcích mezi Opavou a Ostravou provádí montáže pouze ve výše uvedených okresech, kde jsme schopni garantovanou kvalitu zabezpečit.